Služby

Cestovná agentúra a realitná kancelária v jednom

Či už Vás zaujalo samotné Albánsko alebo hľadáte spôsob ako ochrániť finančné prostriedky formou investovania do nehnuteľnosti v krajine s výnimočným potenciálom, Ste na správnom mieste. Vyberte sa s nami na dobrodružnú cestu Albánskymi Alpami, dovolenkujte pri mori, spoznávajte najrôznejšie miesta ktoré Vám žiadna cestovná kancelária vidieť neumožní, zažite pulzujúce hlavné mesto Tirana, ochutnajte domácu kuchyňu a to kľudne aj na farme u domácich. Povedzte nám o svojej predstave a my ju už v tej chvíli meníme na skutočnosť. Viac sa dozviete aj v sekcii cestovanie.

V našej ponuke realít nájdete apartmány pri Jadranskom mori s piesočnatými a Iónskom mori s kamenistými plážami, vily, domy ale aj hotely a pozemky.

U nás sa spolupráca kúpou nekončí. Pre tých, ktorí nehľadajú letné sídlo pri mori sme pripravení aktívne ponúkať ich apartmán, vilu či dom na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Môžu to byť naši slovenskí klienti so záujmom stráviť dovolenku pri mori ale aj domáci hľadajúci byt na prenájom v ktorom budú bývať. Postaráme sa o zmluvy a kontrolu stavu Vašej nehnuteľnosti tak, aby bola na prvom mieste Vaša spokojnosť.

Pri kúpe zabezpečujeme kompletný právny servis s partnerskou advokátskou kanceláriou, notárskou zábezpekou, prekladmi, prepisom nehnuteľnosti ako aj prevodom energií na Vaše meno. Vždy viete vopred o objekte všetky potrebné informácie. Na Vaše otázky a potreby reagujeme okamžite a to aj po uzavretí zmluvy a úspešnej kúpe.

  Postup pri kúpe

  Uvedomujeme si, že s kúpou nehnuteľnosti v zahraničí vzniká potreba vycestovať za hranice Slovenskej Republiky. Albánsko má však hneď niekoľko výhod a nie sme ňou len my ako Váš partner. Nachádza sa len hodinu a 15 min letecky z letiska Schwechat alebo Budapešť, spojenia sú dva krát týždenne a pre vstup na územie krajiny Vám postačí len občiansky preukaz.

  Osvedčený a u klientov obľúbený postup ako si obhliadnuť nehnuteľnosť o ktorú máte záujem, prípadne aj viaceré, je formou poznávacieho zájazdu za účelom obhliadky počas ktorej zodpovieme všetky Vaše otázky. Vďaka tomu získate všetky potrebné informácie priamo na mieste, zažijete jedinečnú atmosféru Albánska so všetkými zvykmi a kultúrou.

  Rozhodli Ste sa pre osobnú obhliadku nehnuteľnosti? Ak áno, kontaktuje nás na [email protected].

  Ochotne Vám pomôžeme s rezerváciou leteniek a ubytovania v hoteli a postaráme sa o transfer, ktorý máte u nás vždy bezplatne. V prípade, že si vyberiete nehnuteľnosť a kúpite ju, dostanete od nás jednodňové ubytovanie s polpenziou v hoteli grátis(max 2 osoby).

  Celý postup pri kúpe v jednotlivých bodoch

  • vyberte si z našej ponuky nehnuteľností aj s identifikačným číslom
  • kontaktujte nás pomocou formulára na stránke, e-mailom alebo telefonicky
  • ak Ste si nehnuteľnosť nevybrali, informujte nás o Vašich kritériách a to hlavne o mieste, veľkosti a type nehnuteľnosti, vzdialenosti od mora cenovej hranici ktorú ste ochotní investovať.
  • dohodnite si s nami obhliadku formou poznávacieho zájazdu za účelom obhliadky
  • pomôžeme Vám s rezerváciou leteniek, ubytovania a poskytneme transfer z letiska na hotel zadarmo
  • spoločne absolvujeme bezplatné obhliadky všetkých Vami vybraných, prípadne nami odporúčaných nehnuteľností na základe Vašich kritérií.
  • v prípade, že Ste sa rozhodli pre danú nehnuteľnosť, zašleme Vám rezervačnú zmluvu a po jej podpise nebudeme ďalej túto nehnuteľnosť ponúkať. Z podpisu tejto zmluvy Vám vyplýva povinnosť uhradiť rezervačný poplatok vo výške 2000,- eur na účet slovenskej banky ktorý sa Vám následne odpočíta od kúpnej ceny.
  • nasleduje príprava dokumentov akými sú kúpna zmluva, plná moc, overovanie dokumentov a podpisov, prevod peňazí a prepis nehnuteľnosti na Vaše meno. Prevod sa uskutočňuje formou notárskej zábezpeky aby bola Vaša kúpa bezpečná.
  • nasledujú administratívne procesy k nadobudnutiu Vašich práv k nehnuteľnosti
  • v cene nehnuteľnosti nie sú zahrnuté poplatky ako právne služby, úradné preklady, notársky zápis, poplatky spojené s prevodom energií na Vaše meno ktoré je potrebné uhradiť osobitne. O výške poplatkov budete oboznámení našou realitnou kanceláriou.
  • mesačné náklady na energie sú v Albánsku nízke a to približne 30,. - 50,- eur za mesiac v závislosti od typu a veľkosti nehnuteľnosti
  • v tejto chvíli si už len užívate kúpu svojej nehnuteľnosti

  Napište nám

  Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

  Správu sa nepodarilo odoslať
  Správa úspešne odoslaná