Cestovanie

Ponúkame Vám služby cestovnej agentúry

I am Albania je Vaša pridaná hodnota počas trávenia dovolenky v jedinečnom Albánsku. Tešíme sa čoraz väčšej popularite tejto krajiny pre cestovateľov, či už sú to letní dovolenkári, dobrodruhovia, milovníci outdoor športov alebo víkendových výletníkov. Prinášame a ponúkame Vám služby cestovnej agentúry, avšak menej tradičným spôsobom. Na základe Vašich kritérií zostavíme kompletný harmonogram a postaráme sa o Vás počas celého zájazdu. Znie to až príliš jednoducho? Správne. My v I am Albania nič nekomplikujeme.

Vaše pohodlie a spokojnosť sú pre nás priority

A v duchu tohto hesla aj postupujeme. Ak plánujete cestu letecky, zabezpečíme pre Vás letenky. Pre cestu autom ponúkame rady ako sa čo najkratšie a najpohodlnejšie dopraviť do Albánska, aké doklady cestou potrebujete a presné inštrukcie ktoré samozrejme môžete, ale nemusíte využiť. Radi by Ste si oddýchli pri pláži? Preferujete piesočnaté alebo kamenisté pláže? Poradíme Vám to najlepšie presne pre Vás. Obdržíte od nás aktuálnu ponuku ubytovania s kompletným popisom vybavenia a služieb, vzdialenosti od mora, možností pre relax, poznávanie kultúry, histórie ale aj zábavy.

Dopriať Vám oddych na pláži vďaka našim službám nie je to jediné, čím sa odlišujeme. Preferujeme kvalitu pred kvantitou. Každému klientovi venujeme špeciálnu pozornosť a nie je pre nás len číslom v zozname cestujúcich. Albánsko je krajinou mnohých možností pre Vaše zážitky, ako Ste sa už dočítali na našej webstránke v sekcii O Albánsku.

Krásna príroda, história, nočný život

Na svoje si prídu turisti ktorí obľubujú prebádať hory a stráviť noc v panenských dolinách s neopakovateľnou atmosférou v lone prírody albánskych národných parkov, bádatelia túžiaci vydať sa po stopách histórie, milovníci adrenalínu splavujúci divoké rieky alebo mladí nadšenci pre nočný život, ktorý v hlavnom meste nikdy nekončí.

Kontaktuje nás e-mailom alebo telefonicky, povedzte nám čo najviac o Vašich predstavách a my sa pustíme do práce. Máme radi Albánsko a chceme Vám ho ukázať také, akým naozaj je. Bezpečným, temperamentným, pohostinným, oku a duši lahodiacim.

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná