back-button← krok späť

3. izb. apartmán so slovenskými susedmi

Predaj, 3 izbový byt, Golem, Kompletná rekonštrukcia

Cena 82.000

92 m2

3 Izby

1 livingroom

2 Spálne

1 Kúpelňa

Na pláž:

100 m

Do mesta:

15 min

Údaje nehnuteľnosti

ID: 56
Katalógové číslo: DR038
Druh ponuky: Predaj
Typ: 3 izbový byt
Mesto / Obec: Golem
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Plocha: 92m2
Poschodie: 1 / 6
Počet izieb: 3
Obývacia izba: 1
Počet spální: 2
Kúpelňa: 1
Počet kuchýň: 1

Popis nehnuteľnosti:

3- izbový apartmán v príjemnej lokalite a slovenskými susedmi

Neprehliadnite túto skvelú ponuiku veľkorysého apartmánu na predaj len 100 metrov od piesočnatej pláže na brehu jadranského mora. Apartmán sa nachádza na prvom podlaží zo šiestich v budove bez výťahu, ale s apartmánom patriacim nášmu spokojnému klientovi na druhom podlaží. Apartmán prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou vrátane novej a vkusne zariadenej kúpeľne. Orientovaný je na sever, východ aj západ. Dve veľké samostatné spálne, kuchyňa oddelená od obývacej izby a balkón sú garanciou spokojného bývania pri mori. S kompletným zariadením Vám dokážeme rýchlo a jednoducho pomocť, aby Ste mali čo najmenej starostí.

Apartmán sa nachádza na druhom podlaží v budove bez výťahu v pokojnej lokalite pri lesoparku a 100 metrov vzdialenej piesočnatej pláže. Oblasť kde sa nehnuteľnosť nachádza prechádza kompletnou revitalizáciou. Nové cesty a chodníky, nové hotely a promenáda pri pláži Vás presvedčia o tom, že toto je tá správna voľba pre Vaše bývanie pri mori.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • Bez zariadenia

Občianska vybavenosť

 • Autobusová zastávka
 • Potraviny
 • Lekáreň
 • Bankomat
 • Parkovisko
 • Kaviareň
 • Reštaurácie
 • Fast food
 • Hotel
 • Park Forest

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná