back-button← späť

3. izb. apartmán so slovenskými susedmi

Predaj, 3 izbový byt, Golem, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 82.000

92 m2

3 Izby

1 livingroom

2 Spálne

1 Kúpeľňa

Vzdialenosť na pláž

100 m

Vzdialenosť na mesta

15 min

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 56
Katalógové číslo: DR038
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Golem
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 92m2
Poschodie: 1 / 6
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

3- izbový apartmán v príjemnej lokalite a slovenskými susedmi

Neprehliadnite túto skvelú ponuiku veľkorysého apartmánu na predaj len 100 metrov od piesočnatej pláže na brehu jadranského mora. Apartmán sa nachádza na prvom podlaží zo šiestich v budove bez výťahu, ale s apartmánom patriacim nášmu spokojnému klientovi na druhom podlaží. Apartmán prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou vrátane novej a vkusne zariadenej kúpeľne. Orientovaný je na sever, východ aj západ. Dve veľké samostatné spálne, kuchyňa oddelená od obývacej izby a balkón sú garanciou spokojného bývania pri mori. S kompletným zariadením Vám dokážeme rýchlo a jednoducho pomocť, aby Ste mali čo najmenej starostí.

Apartmán sa nachádza na druhom podlaží v budove bez výťahu v pokojnej lokalite pri lesoparku a 100 metrov vzdialenej piesočnatej pláže. Oblasť kde sa nehnuteľnosť nachádza prechádza kompletnou revitalizáciou. Nové cesty a chodníky, nové hotely a promenáda pri pláži Vás presvedčia o tom, že toto je tá správna voľba pre Vaše bývanie pri mori.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • Bez zariadenia

Občianská vybavenosť

 • Zastávka autobusu
 • Potraviny
 • Lekáreň
 • Bankomat
 • Parkovisko
 • Kaviareň
 • Reštaurácia
 • Fast Food/rýchle občerstvenie
 • Hotel
 • Lesopark

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná