back-button← späť

Krásný, nový 3-izb. byt pri hoteli Dolce Vita

Predaj, 3 izbový byt, Golem, Novostavba

Cena: 77.000

61 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 48
Katalógové číslo: DR031
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Golem
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 61m2

Popis nehnuteľnosti

Vkusne zariadený 3-izb. byt v atraktívnej lokalite

Preneste sa s nami do bývania pri mori v moderne zariadenom 3-izbovom byte v príjemnej lokalite pre oddych pri mori. Aby to neostalo len v mysli, využite túto jedinečnú ponuku a sen sa stane skutočnosťou. Ponúkame tento byt za atraktívnu cenu 77 000€ v lokalite Golem pri hoteli Dolce Vita. Vyhľadávaný hotel aj slovenskými turistami. Brutto rozloha 61 m2 pozostáva z obývacej izby s čiastočne oddelenou, plne zariadenou kuchyňou, dvoma samostatnými spálňami, samostatnou kúpelňou s wc a balkónom. V byte sú použité nové a kvalitné materiály ako aj zariadenie, ktoré je súčasťou predaja bytu. Neďaleko bytu je novovybudovaná promenáda so širokou piesočnatou plážou, hotely, kaviarne, reštaurácie obchody a kompletná občianska vybavenosť. Odporúčame z pohľadu pomeru ceny/kvality, ale aj lokality. Vysoká pravdepodobnosť krátkodobých letných prenájmov v tejto oblasti je zaručená.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná