back-button← krok späť

2-izbový byt v novostavbe blízko mora

Predaj, 2 - izbový byt, Drač, Novostavba

Cena 69.000

67 m2

Na pláž:

40m

Do mesta:

10min

Údaje nehnuteľnosti

ID: 40
Katalógové číslo: DR026
Druh ponuky: Predaj
Typ: 2 - izbový byt
Mesto / Obec: Drač
Stav: Novostavba
Plocha: 67m2

Popis nehnuteľnosti:

Slnečný 2-izbový byt s perspektívou letných prenájmov

Ponúkame na predaj slnečný, jednoducho ale účelne zariadený 2-izbový byt v priestoroch novostavby v letovisku Drač. Nachádza sa na piatom poschodí v budove s výťahom. Dispozične pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, jednou oddelenou spáľňou, kúpeľne s wc a dvoch balkónov. Predáva sa zariadený ako na fotografiách. Od mora je vzdialený len niekoľko krokov v zóne s kompletnou občianskou vybevenosťou, hotelmi, reštauráciami, službami rôzneho druhu, miestnych marketov a obchodíkov. Do centra mesta Drač sa dostanete auto za približne 10 minút alebo miestnou autobusovou dopravou. Výhodou je možnosť krátkodobého aj dlhodobého prenájmu, nakoľko sa jedná o lokalitu so záujmom zo strany letných dovolenkárov.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná