back-button← krok späť

Nový exkluzívny projekt pri mori s možnosťou splátok po častiach.

Predaj, Apartmán, Golem, Developerský projekt

Cena 1.100 m2

Na pláž:

od 50 m

Do mesta:

10 min

Údaje nehnuteľnosti

ID: 93
Katalógové číslo: DR070
Druh ponuky: Predaj
Typ: Apartmán
Mesto / Obec: Golem
Stav: Developerský projekt
Poschodie: 8
Balkón/Loggia: Balkón/Terasa

Popis nehnuteľnosti:

Nový exkluzívny projekt pri mori v letovisku Drač. Možnosť aj splátok.

Máme pre Vás opäť výnimočnú ponuku investície. Nový projekt v letovisku Drač blízko mora a piesočnatej pláže, v jeho obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Golem, kde si už dnes môžete rezervovať apartmán a platiť v piatich splátkach od 20% z hodnoty nehnuteľnosti. Developer už spustil výstavbu apartmánov a luxusného hotela spolu s revitalizáciou okolia, parku s jazerom, športovísk, obchodných priestorov, kaviarní a služieb, cyklochodníkov. Tento 8 poschodový komplex viacerých budov sa nachádza od 50 do 350 metrov od pláže, kde za pár minút chôdze sa ocitnete pri mori. Cena nehnuteľností je rozdelená do nikoľkých skupín. Ceny v zadných budovách sa pohybujú na úrovni 1100€/m2 a 1200€/m2(s čiastočným výhľadom na more), v predných budovách 1300€/m2 a predné s výhľadom na more 1600€/m2. V prípade výberu z apartmánov zadných budov je možnosť splácania nehnuteľnosti v postupných splátkach po 20% každých 6 mesiacov od podpisu zmluvy. Skvelá možnosť ako zhodnotiť Vaše financie alebo nájsť bývanie pri mori za skvelú cenu. V ponuke sú garsónky, dvojizbové, trojizbové apartmány, ale aj apartmány na prízemí s predzáhradkou/terasou. Všetky jednotky disponujú balkónom, realizujú sa do stavu štandard bez nábytku, budovy sú s výťahom. V objekte je možné zakúpiť aj parkovacie státie v podzemnej garáži v cene 15 000€. Plánované ukončenie výstavby je na koniec roka 2025.

Rezervačný poplatok je teraz len 1000€ do doby podpisu zmluvy! Všetky otázky radi zodpovieme e-mailom alebo telefonicky.

Golem je atraktívnou lokalitou mesta Drač, ktorá je obľúbená aj medzi slovenskými turistami. Značná časť tejto lokality je zakomponovaná do borovicového parku a k moru je to na skok. Okolie ponúka pristor pre stravovanie, nákupy potravín, oblečenia, suvenírov a podobne. Využite príležitosť kúpy nehnuteľnosti s vysokou perspektívou pre návratnosť.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Občianska vybavenosť

 • Zdravotné stredisko
 • Autobusová zastávka
 • Potraviny
 • Tržnica
 • Lekáreň
 • Bankomat
 • Parkovisko
 • Kaviareň
 • Reštaurácie
 • Fast food
 • Hotel
 • Night Club Disco

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná