back-button← krok späť

2.-izb. apartmán pri obľúbenom hoteli Klajdi

Predaj, 2 - izbový byt, Golem, Kompletná rekonštrukcia

Cena 73.000

68 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID: 88
Katalógové číslo: DR068
Druh ponuky: Predaj
Typ: 2 - izbový byt
Mesto / Obec: Golem
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Plocha: 68m2

Popis nehnuteľnosti:

Krásný apartmán pri vyhľadávanom hoteli Klajdi

Pridávame do ponuky na predaj apartmán neďaleko frekventovanej piesočnatej pláže na brehu jadranského mora v lokalite Golem. Nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží v budove do 5 minút chôdze. Priestor disponuje vstupnou chodbičkou so šatníkovou stenou, kompletne zariadenou obývacou izbou s kuchyňou, samostatnou spálňou, samostatnou kúpelňou s wc, balkónom so sedením. Predáva sa zariadený nábytkom a spotrbičmi ako je vidieť na fotografiách. Tento apartmán je pripravený na nasťahovanie a okamžité užívanie. Opýtajte sa nás na túto nehnuteľnosť už teraz!

Golem je atraktívnou lokalitou mesta Drač, ktorá je obľúbená aj medzi slovenskými turistami. Značná časť tejto lokality je zakomponovaná do borovicového parku a k moru je to na skok. Okolie ponúka priestor pre stravovanie, nákupy potravín, oblečenia, suvenírov a podobne. Využite príležitosť kúpy nehnuteľnosti s vysokou perspektívou pre návratnosť.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná