back-button← krok späť

Predaj 2.-izb. apartmánu neďaleko pláže a jadranského mora

Predaj, 2 - izbový byt, Golem, Kompletná rekonštrukcia

Cena 84.000

74 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID: 218
Katalógové číslo: DR086
Druh ponuky: Predaj
Typ: 2 - izbový byt
Mesto / Obec: Golem
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Plocha: 74m2

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj zariadený 2.-izb. apartmán pri jadranskom mori.

Ponúkame Vám na predaj krásne zariadený apartmán v obľúbenej lokalite aj medzi našimi klientmi. Nachádza sa na treťom podlaží z piatich v budove s výťahom, len 2 minúty chôdze od pláže, promenády a jadranského mora. Celková výmera nehnuteľnosti je 74 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom, obývacej izby s mierne oddelenou kuchyňou, samostatnoej spálňe, samostatnej kúpeľňe so sprchovacím kútom a wc, jedného balkóna. Predáva sa plne zariadený vrátane všetkých spotrebičov. Tak, ako vidieť na fotografiách, tak sa apartmán ponúka na predaj a budúcemu majiteľovi postačia k užívaniu už len osobné veci. Apartmán je príjemne presvetlený slnečným svetlom počas väčšiny dňa. Lokalita je tichá, no zároveň bohatá na služby potrebné k pobytu pri mori. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás kontaktujte.

Nečakajte a rezervujte si túto nehnuteľnosť už teraz.

Chcete zakúpenú nehnuteľosť následne prenajať? Staňte sa našim klientom a my ponúkneme Váš apartmán, byt, vilu na prenájom našim dovolenkárom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mesto Drač je druhým najväčším a zároveň najväčším prístavným mestom v Albánsku, vdzialené od letiska Matky Terezy a od hlavného mesta Tirana len 30 minút autom po rýchlostnej ceste. Vďaka jeho polohe sa stalo významným pre obchod na balkáne a momentálne sa rozrastá aj pre rozvoj v cestovnom ruchu práve pre jeho pieskové pláže na brehu jadranského mora. Tieto a mnohé iné dôvody sú tými správnymi pre Vaše rozhodnutie vlastniť v tomto meste nehnuteľnosť.

Napište nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná